Bojlery srovnání ceny

Eliz EURO 120TR

Eliz EURO 120TR

Kombinovaný bojler 120l Eliz EURO 120TR Technický list ke stažení Použití: Vhodný pro ohřev vody z externího zdroje, například kotle UK, a dalšich zdrojů TUV v kombinaci s elektrickým ohřevem Úspora elektrické enegie, hlavně během topné sezóny Určen pro více odběrných míst Vhodný pro zásobování vodou rodinných domů, provozoven, penzionů a pod. Široká škála použití Vertikální závěsná instalace na stěnu Připojení na výměník z pravé strany ohřívače Vybavení a výhody: Kombinovaný ohřívač vody s jedním trubkovým výměníkem - připojení externího »

HAKL MK-1 155

HAKL MK-1 155

HAKL MK-1 Elektrický průtokový ohřívač vody 5,5 kW HAMK1155 Elektrický průtokový ohřívač vody s elektronickým spínáním a tlakovým provozem, určený na zapojení na jedno odběrné místo. Doporučená vzdálenost ohřívače od vodovodních baterií by neměla přesahovat 5m. Evropská jednička ve své třídě Ohřívač na evropském trhu, který je o krok před konkurencí díky uživatelským a technickým parametrům. • ohřívač s tlakovým provozem • montáž je možná i na stávající baterii • použití na jedno až dvě odběrná místa • elektronická řídící jednotka • dvě tepelné pojistky proti přepálení spirály • pro připojení stačí pouze přívod studené vody »

ARISTON PRO R SMALL 10 UR

ARISTON PRO R SMALL 10 UR

Elektrický zásobníkový ohřívač vody, 10 l, určený k instalaci pod umyvadlo-magneziová anoda-vnější ovládání teploty-silná vrstva polyuretanové izolace-široká škála použit-bipolární termostat-protizámrazová funkceTechnická dataObjem l 10Výkon W 1200doba ohřevu 29 minutmax. provozní teplota 80°Cmax. provozní tlak 8 barStupeň el. krytí IPX1rozměry: 360 x 254-----------------------------AristonSymbol komfortu a pohody již více než 40 let Značka Ariston (v řečtině "nejlepší") byla vytvořena v roce 1960. V následujících desetiletích je toto jméno spojováno s různými výrobky z oblasti bílé techniky, ohřívačů vody, van, plynových »

REGULUS PS2F 300

REGULUS PS2F 300

REGULUS akumulační nádrž PS2F 300, 9 návarků G 6/4", 300 litrů 6267 Akumulační nádrž PS2F 300 je opatřená dvěma navařenými přírubami. Každou lze osadit trubkovým výměníkem vhodné velikosti podle zvolené aplikace a potřebného výkonu. V praxi pak může být např. spodní výměník připojen na solární systém a horní výměník slouží k průtokové přípravě teplé vody pro domácnost. Příprava TV tímto způsobem významně omezuje tvorbu legionelly. Technické parametre: Typ: PS2F 300 Výška: 1510 mm Průměr: 550 mm Celkový objem nádrže: 300 l Maximální provozní teplota zásobníku: 95 °C Maximální provozní tlak zásobníku: 6 bar »

MORA K150P

MORA K150P

Kategorie: Bojlery svislé. Tlakový elektrický ohřívač vody MORA K 150 P. Tlakový elektrický ohřívač vody Mora K15P vhodný pro zavě ení na stěnu o objemu 150 litrů, což při průměrné spotřebě stačí pro 6-8 člennou domácnost. Ve smaltované ocelové nádrži ohř

Karma Alfa POV- 5 PB

Karma Alfa POV- 5 PB

Průtokový ohřívač Karma ALFA POV5 PB Technický list ke stažení Použití: plynový průtokový ohřívač vody pro jedno odběrné místo plynulá regulace zajistí konstantní teplotu vody při každém průtoku pro malý výkon není vhodný pro sprchu a vanu ohřívač určený na spalování propan - butanu piezoelektrické zapalování věčného plamene bez potřeby odtahu spalin - odtah spalin vyveden do místnosti potřeba větrání místnosti, ve které je umístěn bez potřeby elektrického připojení bez nutnosti instalace směšovací baterie Vybavení a výhody: průtokový ohřívač bez odtahu spalin baterie pro směšování zabudovaná na ohřívači piezoelektrické »

Ariston PRO R 80V

Ariston PRO R 80V

Elektrický ohřívač vody 80l Ariston PRO R 80V Technický list Použití: Určen pro více odběrných míst Vhodný jako zdroj teplé vody do rodinných domů, chat, bytů, ubytoven a pod. Vhodný pro tří a více člennou rodinu Vertikální instalace na stěnu Široká škála použití Vybavení a výhody: Použité materiály a komponenty zaručují dlouhotrvající životnost a bezpečný komfort Vnitřní nádrž z oceli se speciálním titanovým smaltem, testovaná na 16 bar Kombinace vysokého výkonu a nízké spotřeby energie Méně časté spínání bojleru a tím výrazné snížení »

HAKL PM-T 135

HAKL PM-T 135

Modelová řada HAKL PM-Telektrický průtokový ohřívač vody s hydraulickým spínáním je určený pro zapojení do vodovodního systému na jedno odběrové místo. Hlavní přednosti modelu HAKL PM-T:cenově nejpřístupnější ohřívač na trhu, pro zapojení do vodovodního systému na jedno odběrové místok montáži ohřívače na poddřezovou baterii je potřebný jen propojovací set dodávaný od výrobceobsluha ohřívače je velmi jednoduchá, otočením kohoutku teplé vody se ohřev automaticky spustí do činnostizabezpečení výhřevné spirály je konstrukčně vyřešená usazením v keramickém pouzdře, které prodlužuje její životnostTechnické parametry model 3,5 »

Regulus Zásobník 200 l

Regulus Zásobník 200 l

RBC-200 zásobníkový ohřívač 200 litrů, smaltovaný, pr. 610 mm, výška 1265 mm

Regulus Zásobník 200 l, 2xhad,možnost el.tělesa

Regulus Zásobník 200 l, 2xhad,možnost el.tělesa

Zásobník R2DC 200 zásobníkový ohřívač TV, s 2 topnými hady včetně izolace, smaltovaný, s možností instalovat el. topné těleso, pr. 584 mm, výška 1382 mm Zásobník je dodáván s tvrzenou polyuretanovou izolací o tloušťce 50 mm s bílým plechovým povrchem Objednací kód: 11351 Cena bez DPH: 12 990,- Cena s DPH: 15 717,90 Jednotky: ks Označení: R2DC 200 Balení: žádný Rozměry balení : 80 x 162 x 60

Ariston SITAM 120

Ariston SITAM 120

Ohrievač vyrobený ARISTON THERMO, objem 120 l, najlepší pomer cena – úžitková hodnota

METALAC MB P50 R PRAKTIK

METALAC MB P50 R PRAKTIK

Akumulační ohřívač vody METALAC MB P50 R PRAKTIK poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. Zvláště vhodné pro instalaci ve vysokých i nízkých prostorech. Zásobník se smaltovaným kotlem je určen k práci pod tlakem vodovodní sítě do 0,6 MPa (6 bar). Pokud je tento tlak vyšší, doporučuje se instalovat redukční ventil. Stávající bezpečnostní zařízení (ventil), zajišťuje, že tlak nepřekročí 0,7 MPa (7 bar). Kotel je vyroben z ocelového plechu chráněného smaltem, který je považován za nejvhodnější pro vnitřní ochranu před korozí. Tepelná izolace z polyuretanu zajišťuje, že tepelné ztráty jsou minimální a že spotřeba »

ARISTON PRO R 80 V 1,8K

ARISTON PRO R 80 V 1,8K

ARISTON PRO R 80 V 1,8K elektrický zásobníkový ohřívač vody s vnější regulací 3200399 - BIPOLÁRNÍ TERMOSTAT součástí ohřívače - Vysoká účinnost ohřívače ARISTON PRO R 80 V díky zvětšené tepelné izolaci bojleru - ZVĚTŠENÁ MAGNEZIOVÁ ANODA - nádrž ohřívače S TITANOVÝM SMALTEN testovaná na 16 BAR - bezpečnostní ventil testovaný na 8 BAR - jednoduchá obsluha Objem ohřívače ARISTON PRO R 80 V: 80l Výkon ARISTON PRO R 80 V: 1800 W Doba ohřevu ARISTON PRO R 80 V (?T = 45 °C) 2,12 h,min Tepelná ztráta kWh/24 1,22h Max. provozní tlak ARISTON PRO R 80 V: 8 bar Max. provozní teplota ARISTON PRO R 80 V: 75°C Hmotnost »

FAGOR CB-10 l

FAGOR CB-10 l

Konstrukce ohřívače vody: zásobníkový Provedení ohřívače: tlakový Poloha instalace: svislý (vertikální) Typ instalace: závěsný na zeď Materiál kotle: smalt; titan Objem (l): 10 Maximální teplota ohřevu (°C): 81 Druh ohřevu: elektrický Doba ohřevu z 15°C na 65°C (hod.): 0.5 Tepelné ztráty (kWh/24 hod.): 0.37 Indikátor teploty: NE Signalizace ohřevu: ANO Příkon (W): 1200 Provedení výrobku: bílá bar

ARISTON V CA 100

ARISTON V CA 100

Nástěnný plynový zásobníkový ohřívač vody s odtahem spalin do komínaV současné době představuje tento spotřebič levné a úsporné řešení ohřevu teplé užitkové vody pro domácnosti. Ohřívač je jednoduché konstrukce s ochranou nádoby dvojitým smaltem. Spolehlivý provoz ohřívače je zabezpečen řadou bezpečnostních prvků. Tento ohřívač se napojuje na komín, který splňuje odpovídající parametry. Je možné ho provozovat jak pro spalování zemního plynu tak propanu.- vysoká bezpečnost provozu- extra silná ocelová nádrž se smaltem vypalovaným při 850°C- piezoelektrické zapalování- plynová armatura se třemi pojistkami- není nutné el. »

Dražice OKCE 400S/1

Dražice OKCE 400S/1

Dražice OKCE 400S/1 Stojatý 1MPa

METALAC EZV P30 R STANDARD

METALAC EZV P30 R STANDARD

Akumulační ohřívač vody METALAC EZV P30 R STANDARD poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. Zvláště vhodné pro instalaci ve velkých prostorech. Zásobník se smaltovaným kotlem je určen k práci pod tlakem vodovodní sítě do 0,6 MPa (6 bar). Pokud je tento tlak vyšší, doporučuje se instalovat redukční ventil. Stávající bezpečnostní zařízení (ventil), zajišťuje, že tlak nepřekročí 0,7 MPa (7 bar). Kotel je vyroben z ocelového plechu chráněného smaltem, který je považován za nejvhodnější pro vnitřní ochranu před korozí. Tepelná izolace z polyuretanu zajišťuje, že tepelné ztráty jsou minimální a že spotřeba energie »

GORENJE GT5O

GORENJE GT5O

Kategorie: Bojlery do 30-ti litrů. Tlakový elektrický ohřívač vody Gorenje GT 5 O. - tlakový, uzavřený ohřívač (určený pro dva a více výstupů) - možnost instalace nad i pod umyvadlo - libovolné nastavení teploty do 75 C - zobrazení provozu elektrické ohře

Eliz EURO 80 CG

Eliz EURO 80 CG

Elektrický ohřívač vody 80l Eliz EURO 80 CG zelený Technický list ke stažení Použití: Určen pro více odběrných míst Ideální pro kuchyně, koupelny, sprchy apod. Široká škála použití Moderní design - zelená barva Vertikální závěsná instalace na stěnu Vybavení a výhody: Tlakový ohřívač 80l pro více odběrných míst v barevném provedení RAL6018 Termostat s dvojitou pojistkou Zabudovaný teploměr Kvalitní zirkonový smalt odolný vůči korozi a vysokým teplotám Speciální bezfreonová polyuretanová izolace s vysokou hustotou o tloušťce 32mm »

HAKL PM-B 135

HAKL PM-B 135

HAKL PM-B Elektrický průtokový ohřívač vody 3,5 kW HAPMB135 Elektrický průtokový ohřívač vody s hydraulickým spínáním a beztlakovým provozem. Nejprodávanější modelová řada na trhu. Přístupná cena, spolehlivost a nenáročný provoz řadí tuto modelovou řadu mezi nejžádanější na trhu. Montáž pouze na speciální nízkotlakou vodovodní baterii HAKL (pákovou či klasickou), která se montuje na přívod studené vody. • montáž na beztlakové vodovodní baterie HAKL • beztlakový provoz 0 bar se spínáním od 0,1 MPa • hydraulické spínání mikrospínače • zapojení na 230 V, při 3,5kW přímo do zásuvky • okamžitý a nepřitržitý ohřev vody až o 43 »


1 2 396 97 98 99 100 101

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bojlery - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bojlery - slevy, akce a výprodej značkového zboží.