Bojlery srovnání ceny

Vaillant AuroSTEP plus 2.250 HT

Vaillant AuroSTEP plus 2.250 HT

Bojlery Vaillant Solární systém auroSTEP plus 2.250 HT

ACV SMART LINE SLEW 210

ACV SMART LINE SLEW 210

Zásobníkové ohřívače vody ACV jsou vyráběny systémem TANK IN TANK a tvoří je dva soustředěné zásobníky, přičemž nerezový zásobník pro teplou užitkovou vodu je vložen do vnějšího s vodou topnou.Zásobníky ACV jsou vyrobeny z masivní nerezové oceli. Více než 40ti letá zkušenost ve zpracování nerezového materiálu je zárukou vysoké kvality výrobků se značkou ACV. Zvlněný tvar vnitřního nerezového zásobníku a jeho umístění umožňují jeho tepelnou tlakovou dilataci, což zabraňuje usazování vodního kamene.Velká teplosměnná plocha umožňuje ohřev velkého množství vody ve výjimečně krátké době. Velká teplosměnná »

Ariston SI 15 U

Ariston SI 15 U

Elektrický ohřívač vody 15l Ariston SI 15 U Technický list Použití: Určen pro jedno odběrné místo Ideální pro kuchyně, koupelny, sprchy, nebo pro všechna místa vzdálená od centrálního zdroje TUV Vhodný pro dvoučlennou až čtyřčlennou rodinu Vhodný pro instalaci pod umyvadlo, pod linku nebo do skříňky Spodní instalace pod baterii Široká škála použití Vybavení a výhody: Použité materiály a komponenty zaručují dlouhotrvající životnost a bezpečný komfort Nádrž z nerezové oceli Nenáročný na údržbu Vnější regulace teploty Maximální »

HAKL PM 4,5

HAKL PM 4,5

Modelová řada HAKL PMelektrický průtokový ohřívač vody s hydraulickým spínánímHlavní přednosti modelu HAKL PM:montáž ohřívače je velmi jednoduchá, spočívá v nainstalovaní speciální vodovodní beztlakové baterie (není součástí) na přívod studené vody a zapojení do elektrického systémuobsluha ohřívače je velmi jednoduchá, otočením kohoutku teplé vody se ohřev automaticky spustí do činnosticena ohřívače je velmi výhodná a s kombinací s některým modelem vodovodní baterie je cenově nejpřípustnějšízabezpečení výhřevné spirály je konstrukčně vyřešené usazením v keramickém pouzdře, které prodlužuje její životnostPopis výrobku HAKL »

ARISTON BC1S 300L

ARISTON BC1S 300L

bojler ARISTON BC1S 300L

METALAC EZV 5N MINI

METALAC EZV 5N MINI

METALAC EZV 5N MINI beztlakový ohřívač vody, nadúrovňová instalace. MB MINI ohřívač s malým objemem kotle je vhodný pro rychlý ohřev vody. Je velmi vhodný pro instalaci do všech míst, kde je třeba malé množství teplé vody. nádrž: polypropylen objem: 5 l příkon: 2 kW napětí: 230 V nominální tlak: 0 MPa instalace: vertikální čas ohřevu vody: na 75°C: kolem 11 min. množství míchané vody na 40°C: kolem 9 l rozměry: 406 x 274 x 214 mm rozměry s obalem: 410 x 280 x 220 mm hmotnost Brutto: 3,5 kg  

GORENJE TGR150N

GORENJE TGR150N

Kategorie: Bojlery svislé. Tlakový elektrický ohřívač vody Gorenje TGR 150 N. - vertikální montáž na zeď - výrobní nastavení na ekonomickou teplotu - teploměr pro zobrazení teploty vody v ohřívači - zobrazení provozu elektrické ohřevné části - jednoduchá

HOTPOINT ARISTON VELIS VLS 50

HOTPOINT ARISTON VELIS VLS 50

Elektrický ohřívač vody s elektronickým ovládáním Ariston VELIS VLS 50 Plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody VELIS s unikátním designem se dvěmi nádržemi s možností svislé nebo vodorovné instalace. Elektronické ovládání s LCD displejem. Vysoce přesná NTC čidla. Silná polyuretanová izolace. Funkce ECO pro úsporný ohřev vody. Funkce SHOWER READY pro velmi rychlý ohřev vody pro první sprchování. Technické parametry: Výkon : 1,5 kW Možnost instalace : svisle nebo vodorovně Nádrž : 2 ks po 25 l Anodová tyč : 2 ks Topná tělesa : 2 ks (1 kw a 1,5 kW) Bezpečnostní ventil : ANO, testovaný na 8 bar Displej : ANO Programování : »

Galmet Longer 30l

Galmet Longer 30l

Elektrický ohřívač vody GALMET Longer 30l Technický list ke stažení Použití: Ohřívač vhodný do úzkých stísněných prostor Ideální pro kuchyně, koupelny, sprchy, nebo pro všechna místa vzdálená od centrálního zdroje TUV Vhodný pro použití nad umyvadlo, dřez nebo linku, do sprchy, koupelny a pod. Široká škála použití Moderní štíhlý design Vertikální závěsná instalace na stěnu Vybavení a výhody: Vertikální závěsný elektrický ohřívač vody s mechanickým ovládáním Plynulá regulace teploty díky zabudovanému termostatu Smaltovaná nádrž keramickou »

ARISTON BC1S 450L

ARISTON BC1S 450L

Zásobník TUV s jedním výměníkem Objem 450 l Teplosměnná plocha 1,6 m2 Maximální provozní tlak 10 bar Hmotnost 151 kg výměník umístěný ve spodní části zásobníku zajišťuje rovnoměrný a rychlý ohřev vysoký výkon výměníku při optimální účinnosti připojení teplé, studené vody a primárního okruhu v zadní části snadný přístup do nádrže pomocí čelní příruby o pr. 110 mm příprava na termostat a recirkulaci regulovatelné nožičky rozměrná magneziová anoda smaltovaná nádrž z oceli elektrické krytí polyuretanová izolace

Ariston PRO R 80

Ariston PRO R 80

Elektrický zásobníkový ohrievač vody Calidos, 80 L, Bipolárny termostat, Exkluzívny design, ...

Karma Alfa POV-13 ZP

Karma Alfa POV-13 ZP

Plynový průtokový ohřívač vody je vybaven pojistkou proti přehřátí vody a hlídačem odtahu spalin. Při špatném odtahu spalin a jejich vracení zpět do místnosti dojde k vypnutí spotřebiče. S průtokem teplé vody až 13 litrů/minutu lze ohřívač používat k ohřevu vody pro více odběrných míst, to znamená s rozvodem teplé vody např. do kuchyně a koupelny (umyvadlo, vana, sprcha). Odtah spalin je vyveden do komína, ohřívač nepotřebuje připojení na elektrickou energii 230V pro zajištění provozu. Výměník ohřívače je z měděného plechu bez obsahu olova, regulace od firmy Junkers. Vodní armatura je z plastu odolného proti usazování »

REGULUS PS2F 500

REGULUS PS2F 500

REGULUS akumulační nádrž PS2F 500, 9 návarků G 6/4", 500 litrů 6267 Akumulační nádrž PS2F 500 je opatřená dvěma navařenými přírubami. Každou lze osadit trubkovým výměníkem vhodné velikosti podle zvolené aplikace a potřebného výkonu. V praxi pak může být např. spodní výměník připojen na solární systém a horní výměník slouží k průtokové přípravě teplé vody pro domácnost. Příprava TV tímto způsobem významně omezuje tvorbu legionelly. Technické parametre: Typ: PS2F 500 Výška: 1650 mm Průměr: 650 mm Celkový objem nádrže: 500 l Maximální provozní teplota zásobníku: 95 °C Maximální provozní tlak zásobníku: 6 bar »

HAKL MX 2308

HAKL MX 2308

Modelová řada HAKL MX s možností volby výkonuTlakový elektrický ohřívač s elektronickým řízením je určen pro zapojení do vodovodního systému. Pro bezproblémovou montáž využijte zapojení na speciální vodovodní baterie HAKL .Evropská jednička ve své tříděOhřívač, který je o krok před konkurencí díky uživatelským a technickým parametrům. Ohřívač vody typu MX byl navržen s cílem pokrýt zvýšené nároky uživatele a zároveň snížit spotřebu elektrické energie v režimech, kde není nutný plný příkon ohřívače.Ohřívač je možné dodat i se speciálními beztlakovými vodovodními bateriemi Hakl .Hlavní přednosti modelu HAKL MX »

ARISTON BC2S 200L

ARISTON BC2S 200L

Zásobník TUV s jedním výměníkem Objem 200 l Teplosměnná plocha 1,5 m2 Maximální provozní tlak 10 bar Hmotnost 101 kg výměník umístěný ve spodní části zásobníku zajišťuje rovnoměrný a rychlý ohřev vysoký výkon výměníku při optimální účinnosti připojení teplé, studené vody a primárního okruhu v zadní části snadný přístup do nádrže pomocí čelní příruby o pr. 110 mm příprava na termostat a recirkulaci regulovatelné nožičky rozměrná magneziová anoda smaltovaná nádrž z oceli elektrické krytí polyuretanová izolace


1 2 398 99 100 101

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bojlery - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bojlery - slevy, akce a výprodej značkového zboží.